V miejsce na Dolnym Śląsku ! 10 czerwca w Strzelinie odbył się Finał Dolnego Śląska Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Plażowej Chłopców. Nasza reprezentacja miała dużego pecha w losowaniu i trafiła na faworytów rozgrywek. Siatkarzy z Walbrzycha oraz Wrocławia. Pierwszy mecz nasi chłopcy bardzo pewnie wygrali z SP Złotoryja. Kolejne mecze z faworytami mimo wyrównanej i ambitnej walki nie udało się wygrać. Ostatecznie zajmujemy bardzo dobre 5 miejsce w województwie. Ciekawostką jest fakt, iż drabinka systemu brazylijskiego ułożyła się tak, że lepiej było przegrać pierwszy mecz wówczas droga do półfinału była zdecydowanie łatwiejsza. Nasi chłopcy wykazali się postawą fair play i nie odpuścili żadnego meczu za co również należą się duże brawa !