Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /profiles/g/gi/gim/gimnazjummilicz/archiwum.sp1milicz.pl/images/2019/zdjęcia.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2019/zdjęcia

Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, nas nauczycieli też ciągnęło kiedyś do zabawy.
Mieliśmy lalki,
klocki i samochodziki, a na podwórku zbieraliśmy kolorowe kamyki.
Z okazji Dnia Dziecka konkurs ogłaszamy do zabawy serdecznie zapraszamy.
Czy swoich nauczycieli poznacie? Trudne zadanie macie!                                              Modne fryzury i kolorowe sukienki sprawy nie ułatwiają, ale blasku i uroku zdjęciom dodają.
Na Fb nasze portrety z dzieciństwa wklejamy, pole do popisu Wam zostawiamy. Pani polonistka, czy pani od geografii?
Kto dobrze dzisiaj trafi?
W komentarzu pod zdjęciem swoją odpowiedź zostawcie i razem z nami się świetnie bawcie!

{gallery}2019/zdjęcia{/gallery}