Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /profiles/g/gi/gim/gimnazjummilicz/archiwum.sp1milicz.pl/images/2019/zdalne 1a.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2019/zdalne 1a

Dzieci z klasy I a dzielnie pracują w swoich domach. Uczniowie nie stracili zapału do nauki i sumiennie wykonują swoje obowiązki szkolne.:) Z pomocą swoich rodziców oraz rodzeństwa tworzą staranne i pomysłowe prace plastyczne, techniczne, rozwiązują zadania, polecenia, uczą się wierszyków, piosenek , czytają, piszą ,przeliczają oraz porównują liczby, a także dbają o swoją kondycję fizyczną . Stawiają czoła nie lada wyzwaniom.

Wspólnie staramy się przejść tę drogę - niełatwą , gdyż tęsknimy za sobą. Ale żyjemy nadzieją , że niedługo wszyscy razem się już zobaczymy:)

Przedstawiamy zdjęcia z naszej pracy nauczania zdalnego:) Efekty są zachwycające!!!Piękne krokusy, zabawa origami, cudne przyborniki na ołówki i kredki i wiele, wiele interesujących zajęć.

{gallery}2019/zdalne 1a{/gallery}