Wczoraj w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs z Języka Francuskiego dla gimnazjalistów „ Je parle francais”.  Celem konkursu było zachęcenie uczniów do nauki języka francuskiego oraz do poszerzenia wiedzy z zakresu struktur leksykalnych, gramatycznych oraz kulturowych tego języka.  Uczniowie doskonale poradzili sobie z zadaniami na różnym poziomie trudności.  W konkursie wzięli udział  uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej Ad Astra w Miliczu oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu.

WYNIKI:

I miejsce – ZUZANNA KŁOSOWSKA

II miejsce  - WIKTORIA KUKFISZ

III miejsce – PAULINA HUTNIAK

Należy również podkreślić, że poziom konkursu był bardzo wyrównany. Pozostali uczniowie:  Mateusz Raszka- uczeń naszej szkoły oraz uczennice z SSP Ad Astra również doskonale poradzili sobie z zadaniami, zasługując tym samym na wyróżnienie.

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM I UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATUKUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM!!!

FELICITATIONS!!!