Kolejny dzień na Zielonej Szkole uczniów SP1 w Miliczu rozpoczął się bardzo słonecznie.Po sniadaniu pojechalismy do miasta Strugi jest to miasto handlowe.Wśród atrakcji podziwialismy miejsce przyrodnicze gdzie w mieście swój początek bierze jedyna rzeka wypływająca z Jeziora Ohridzkiego-Czarny Drin.Przechodziliśmy przez Most Poetów na którym każdego roku wykładany jest czerwony dywan i czytane są wiersze sławnych poetów m.in. naszego wieszcza narodowego Adama Mickiewicza .Nieopodal tego mostu znajdują się pomniki poetów a wśród nich Adama Mickiewicza.Strugi to miasto handlowe więc trzeba było zobaczyć targ.Mieliśmy możność wejść do meczetu.A potem było plażowanie na czystej plaży nad Jeziorem Ohridzkim.Jutro rejs statkiem.